Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

Ohlasy zákazníků

Na této stránce naleznete názorné ukázky naší práce řečí čísel.
Máme na svědomí:

47,2%

tolik jsme Vám průměrně ušetřili
za posledních 900 případů

1 846

Zlevněných
odběrných míst

62

GWh elektrické energie
a zemního plynu

10

Prověřených
dodavatelů

420+

Zákazníků
celkem

1000+

odběrných
míst

#1 Vyskytná nad Jihlavou

“Obec se rozhodla využít služeb lidí z nynější společnosti SFORP, již v roce 2013. Za ty 4 roky jsme řešili spoustu problémů od sankcí po střídání nájemců v nájemních bytech a mohu říci, že se k nám nikdy neotočili zády. Kdokoliv se mě zeptá na energie, automaticky je posílám do SforP.”

44%

PŘED 321 794 KČ
NYNÍ 180 697 KČ

#2 Transelco CZ s.r.o.

“Spolupracujeme se SFORP od roku 2015 na doporučení kamaráda. Výhodu vidím v tom, že oni vědí co mají dělat a dělají to. Nezatěžují nás zbytečnými věcmi a dnes už víme, že je nemusíme kontrolovat. Jsme velmi spokojení.”

#3 Dobronín

“V roce 2013 lidé ze SFORP převzali starost o naše odběrná místa. Tou dobou jsme byli u 7 dodavatelů najednou, dokumentů byl plný šanon, a jen těžko jsme se v tom orientovali. Nyní po 4 letech se to vejde do 2 euroobalů. V průběhu těch 4 let jsme několikrát řešili rázné NE, ze strany stávajícího dodavatele, to co jsme my řešili 14 dní bez úspěchu dokázali lidé ze SFORP vyřešit za 3 dny. Chodí sem spousta lidí ohledně energií, všechny posíláme automaticky do SFORPU, protože nás doposud nezklamali.”

51%

PŘED 986 037 KČ
NYNÍ 485 700 KČ

#4 Paní Mervartová 1937

“Podepsala jsem smlouvu mladému pánovi, ani pořádně nevím co to bylo jen říkal, že mě neodpojí. Tak jsem to podepsala. Po nějaké době mi přišla pokuta na 12 tisíc korun, tak jsem podepsala další papíry. Nikoho jsem nechtěla otravovat a snažila se to vyřešit sama. Asi za další měsíc přišla další pokuta na dalších 12 tisíc, vůbec jsem nevěděla co se děje, a tak jsem zavolala synovi. Syn zkontaktoval pana Doležala a on hned ten den přijel. Říkal ať se ničeho nebojím a že nic určitě platit nebudu, že to všechno vyřeší. Pak jen chodili dopisy, které jsem dávala synovi, asi za 2 měsíce mi volal syn, že je to všechno vyřešený a ať jsem klidná. Jsem ráda, že je to zamnou a jsem tam kde jsem byla.”

#5 Pan Štumar Jihlava

“Svěřil jsem se do péče společnosti SFORP poté co jsem o nich četl v novinách. Po nějaké době mi volal můj dodavatel a říkal mi, že jestli nezruším ty kroky, tak mi pošlou sankci. Byl jsem hodně překvapený a vyděšený, ve SFORPu mi řekli :"Možná to bude znít divně ale oni jenom zkouší co vydržíte, my Vám garantujeme, že žádná saknce nepřijde a pokud ano tak ji zaplatíme". To mě uklidnilo, nijak jsem do toho nezasahoval. Dnes je to téměř rok od toho telefonátu, mám nového dodavatele a sankce skutečně nedorazila. Zajímavé co všechno je možné.”

Chci nejen levnější energie!

Nahrát výpis ke kalkulaci

Odeslané vyúčtování slouží pouze pro účely kalkulace ZDARMA.
Nebude použito jiným způsobem, ani poskytnuto třetí straně.