Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

Ondřej Doležal

Ahoj Ondro,

Ahoj,

Můžeš mi popsat tvojí cestu do SforP?

Cesta do SforP pro mě začala před cca 2,5 lety, kdy jsem založil projekt Students for People. Vadilo mi, že zákazníci ze sítě nízkého napětí podepisovali „velmi výhodné“ smlouvy s kdekým, aniž by se měli na koho obrátit a skutečně se poradit. Proto jsem začal pořádat přednášky na obecních úřadech a vysvětlovat lidem jak trh funguje, na co si dát pozor a také nabízet možnost vstoupit do energetické soutěže, kde za ně všechno zajistíme.

Jak ses k tomu dostal?

Mezi maturitou a vysokou školou jsem měl brigádu v podobě přímého prodeje energií. Zprvu mi to přišlo jako skvělý produkt, protože každý energie odebírá a jen blázen by nechtěl platit méně. Postupem času jsem začal zjišťovat, že všechno není tak jak by mělo být. Zkrátka jsem měl potřebu na to upozornit.

Proč SforP?

Založení SforP jsem měl v plánu od začátku projektu. Před 2 lety bylo jasné, že pokud budeme chtít rozšířit portfolio a skutečně dosáhnout něčeho skvělého, tak se bez obchodní společnosti neprosadíme. To, že vznikl SforP v této podobě, je způsobeno vyústěním dlouhodobé spolupráce všech zúčastněných. Více/méně se dá říct, že SforP vznikl, protože lidem v něm nikdy nevadilo dělat něco navíc a často i úplně zadarmo.

Kde vidíš SforP za 2 roky?

Já jsem oproti všem poměrně optimista. Za 2 roky budeme mít přes 50 skutečných poradců, kteří nebudou zapomínat na své ideály, sny a hlavně na to, že vše je o lidech, snaze se domluvit a především dělat něco speciálního ve společnosti, která je všechno naučila.