Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

O nás

a o našem týmu

Chceme být výrazným a respektovaným zprostředkovatelem, odbornou poradenskou firmou v oblasti komplexní energetiky se zastoupením ve všech krajích České republiky.

Vedení společnosti

Ondřej Doležal

Ondřej Doležal

Udává směr

+ 420 601 393 454

VÍCE O MNĚ

Historie firmy

Společnost SFORP s.r.o. vznikla ze studentského projektu „Students for People“, kdy jsme vymysleli zcela novou platformou „Energetických soutěží“ Cílem tohoto projektu nebylo jen dosáhnout lepších cen pro zákazníky, obecných podmínek a slušného ceníku dalších služeb., nýbrž i ukázat E-Aukcím, že je tu někdo kdo jim vidí pod ruce a následně ukázat zákazníkům, že mají i jinou možnost, než se stát rukojmím zprostředkovatele.

Společnost SFORP s.r.o. byla založena v květnu 2015 z důvodu přibývajícího počtu zákazníků a s tím spojené nutné přeorganizování firmy a procesů. Díky této podobě se dostali do společnosti lidé z energetiky, kteří profesně posunuli tuto zcela novou společnost o několik tříd výše.

Naší současnou prioritou je komplexní energetické poradenství a servis, místo dřívějšího zaměření jen na Energetické soutěže. Zákazníci totiž nepotřebují levnější eletkřinu a plyn, zákazník od nás čeká a chce komplexní službu.

SFORP s.r.o. se za velmi krátkou dobu stala v očích odborné veřejnosti stabilní společností a synonymem toho jak má vypadat poradenská společnost, které nemají problém pomoci v případě bezpráví, a to i nad rámec svých běžných povinností.

Naše hodnoty

na čem stavíme

  • Profesionální práce a kvalifikovaný přístup  Kvalifikace a profesionalita v přístupu a spolupráci se zákazníky je pro SforP klíčová. Klademe důraz na přidanou hodnotu a důvěru vzájemné dlouhodobé spolupráce.
  • Prozákaznický přístup Poskytujeme zákazníkovi své služby kvalifikovaně, poctivě a profesionálně s ohledem na jeho individuální situaci a v nejvyšší možné míře k nejlepším zájmům a potřebám.
  • Péče a servis O naše zákazníky a jejich potřeby v energetice se chceme starat dlouhodobě. Poskytujeme servis v poradenství a zprostředkování po celou dobu smluvního vztahu.
    Klademe důraz na naše dobré jméno a reference.