Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

Nebuďte jen platící ovce

#1Neorientujete se v džungli energií?

Licence na obchod s elektřinou a plynem jsou rozdávány téměř na potkání. Kontrola a postihování nekalých praktik dodavatelů se přes pompézní výroky a prohlášení nekoná.  Trh nikco neusměrňuje a to je důvod oné složitosti. Pokud se nerozhodnete svěřit do rukou odborníků s renomé, tak se raději nepouštějte do žádných dobrodružství.

#2Navštívil vás podomní prodejce a není vše, jak říkal?

Bohužel neexistuje regulace / evidence obchodních cestujících. Odborník na energie se tedy může stát zítra i Váš soused, který dosud dělal automechanika. Dochází tak k mnoha absurdním dezinformacím, kterým ve většině případů věří i sám prodejce. Žádná situace není bezvýchodná, je však důležité vyhledat odbornou pomoc co nejdříve.

#3Dostali jste sankci a nevíte co dělat?

Sankce za předčasné ukončení smlouvy jsou poměrně časté, to ovšem neznamená, že je musíte zaplatit. Dosavadní zkušenosti ukazují, že neznalost odběratele neznamená bianko šek na jakoukoliv částku. Od založení jsme neuhájili jen 1 sankci ve výši 4 tisíc korun.

#4Změnil se majitel nemovitosti a nevíte jak řešit přepis?

Nenechte se polapit do sítí složitostí a vize téměř neřešitelného problému. Je potřeba jen pár dokumentů a člověk co ví o čem mluví.

#5Chcete ušetřit a nevíte na koho se obrátit?

Nido není odborník na všechno a stejně jako my neumíme nakoupit olovo, osobní automobil, hnojiva, tak Vy nemusíte být odborník na energie. Je potřeba někomu důvěřovat, a spoléhat že druhá strana důvěru nezneužije. My Vám můžeme veřejně slíbit, že to co doporučíme, bychom si klidně domu vzali také.

6Hledáte někoho, kdo se vám bude dobře starat o energie a nebude vás vydírat, když budete chtít ukončit spolupráci?

Jsme slušní lidé, kteří se snaží dělat pro zákazníky maximum. Spolupráci si nijak nevynucujeme, pokud chcete být našimi zákazníky tak jimi jste, až chtít nebudete tak odstoupíte od smlouvy s 2 měsíční výpovědní lhůtou. (Zákonná lhůta je 3 měsíce)

#7Hledáte firmu, u které nechcete být s banálním požadavkem 10x přepojeni?

Při řešení požadavků s Vámi nebudeme jednat ve stylu " zaseknutá gramofonová deska". Infolinka je obsluhována kvalifikovanými lidmi, kteří pomáhají řešit Vaše požadavky efektivně a bez přehazovaní problémů jako horkých brambor.

#8Potřebujete zkonzultovat vhodnost distribuční sazby?

Jednotlivé distribuční sazby mají své podmínky přidělení dle pravidel provozovatele distribuční soustavy. Nejste-li si jisti jakou distribuční sazbu máte popř. jakou distribuční sazbu byste mohli mít neváhejte nás kontaktovat.

#9Šokovalo vás vyúčtování za plyn – elektřinu?

Překvapila Vás částka za plyn / elektřinu a máte pocit, že to nemusí být tak drahé?

Pojďte to s námi vyřešit