Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

Co děláme

Více zákazníků = větší vyjednávací síla

Z Vašich odběrných míst a dalších našich zákazníků vytvoříme skupinu, o kterou má smysl bojovat

Lepší cena i smluvní podmínky

Naši zákazníci mají nejlepší možné ceny, rovněž Vás zbavíme skrytých poplatků a odstraníme neférové ujednání.

Energetická soutěž SFORP

Koncept “Energetická soutěž” jsme vymysleli již v roce 2013, z důvodu nesolidnosti jednání různých zprostředkovatelů. Motivem bylo přimět lidi o enegiích přemýšlet, namísto svěřování důvěry lhářům a lidem bez jakékoliv sebereflexe. Přestože koncept Energetické soutěže byl podobně jako E-aukce energií zneužit všelijakými podnikavci, tlačící zákazníky do téměř doživotních smluv. Věříme v nápravu trhu, především díky důvěře zákazníků. Naše činnost není nijak převratná, děláme ji “jen” slušně. Nespekulujeme kdo tomu rozumí více a kdo méně, kdo si nechá více líbit a kdo podepíše méně výhodnou smlouvu. Ke všem zákazníkům přistupujeme stejně, každý má možnost volby a kdykoliv se s námi rozhodnete ukončit spolupráci tak bez jakýchkoliv sankcí. Jediné co od Vás potřebujeme, abychom mohli vše udělat za Vás, je kopie Vašeho ročního vyúčtování. Byť se bude jednat o sebesložitější případ.

Nevystavíme Vás riziku sankce

Naše procesy zpracovávání vylučuje úmyslné vystavení zákazníka riziku sankce. Garantujeme zákazníkovi, že v případě vystavení sankce naším zaviněním od původního dodavatele za předčasné ukončení smlouvy, uhradíme sankci za zákazníka, a to do 14 dnů od oznámení této skutečnosti.

Dlouhodobá garance výhodných podmínek

Výhodné podmínky vám garantujeme dlouhodobě, samotnou energetickou soutěží to nekončí. Po celou dobu platnosti smlouvy se o Vaše odběrné místo postaráme. V případě dotazů či problémů nás můžete navštívit v kamenné pobočce popř. kontaktovat na infolince tel:+420 728 167 727, která je obsluhována kvalifikovanými lidmi.